חסכון כלכלי בעזרת BTI

הבית שלנו הוא הממלכה שלנו. הצרה מתחילה שאנו רואים את ההוצאות הרבות שאנו צריכים להוציא על הבית. אחת ההוצאות הכבדות ביותר היא בתחום האנרגיה ונכללים בה הוצאות על חימום וקירור. כמה אנשים נתקלו בכך שהם גרים בבית וצריכים להוציא מאות ואלפי שקלים בחודש על קירורו או חימומו? אין ספק שמדובר במכה כאובה שכדאי להימנע ממנה. בשורות הבאות נציע לכם שיטה ירוקה שנועדה לטפל בבזבוז המיותר הקשור להוצאות האנרגיה שלנו.

מהו ה-BTI?

בידוד תרמי הוא הדרך המבטיחה למניעת בזבוז ואחת השיטות הטובות ביותר לבידוד תרמי הוא BTI .

BTI נועד לבידוד תחת גגות רעפים, מדובר בחומר רב שכבתי המורכב משכבת סיבים גמישה שמשולבים בה חסמי קרינה. כל אלו יוצרים פתרון מצוין לבידוד תרמי. הבידוד התרמי חוסך לנו כסף רב בכך שאנו לא צריכים לחמם ולקרר את הבית. חשוב לומר כי BTI מוגן מפני אבק מה שמוסיף לשרידותו ולמניעת בעיות לאורך זמן ממושך . חשוב גם להבין כי גגות רעפים בגלל המבנה שלהם מועדים יותר לקליטת חום ועל כן מחייבים בידוד תרמי. יש לציין כי לא בכל הגגות אנו חייבים בידוד תרמי.

bti-%d7%9e%d7%90%d7%9e%d7%a8

אילו עוד שיטות קיימות לצד ה-BTI?

מכיוון שבידוד תרמי הינו חובה בגגות רעפים BTI אינו הפתרון היחיד שהומצא לצורך כך. בין הפתרונות הנוספים שנמצאים בשוק לבידוד תרמי ניתן להזכיר את צמר הסלעים, פולינום שהינו פולתילן בועות עטוף באלומיניום. לצד הפתרונות הללו ניתן לציין כי בשוק קיים גם פתרון נוסף בדמות קל קר. כפי שיוסבר בהמשך כל הפתרונות הללו אינם משתווים אל ה-BTI ויש להם חסרונות. כך לדוגמא צמר סלעים כאשר הוא בא במגע עם עור אדם גורם לגירודים רבים ועל כן יש לקחת את הנושא בחשבון.

מדוע BTI הוא הפתרון המושלם למניעת בזבוז אנרגיה

אל מול הפתרונות האחרים שהוצגו לעיל נראה כי ה-BTI מהווה את הפתרון הטוב ביותר לבידוד תרמי ולמניעת בזבוז אנרגיה בבית. ה-BTI הוא חומר שקל לעבוד איתו ועם קצת חוש טכני ניתן בקלות להתקין אותו לבד בבית. כל שצריך לעשות בכדי להתקין לבד את החומר הוא להשתמש במספריים המיועדים לחיתוך של בדים ולאחר מכן לחבר את היריעות באמצעות אקדח סיכות אל הגג. בנוסף רמת הבידוד של ה-BTI היא גבוהה במיוחד גם אל מול פתרונות אחרים ולא פחות חשוב מכך הוא מחזיק מעמד לאורך זמן רב מאוד מה שכמובן מהווה יתרון עצום וחוסך לנו כסף רב, מאמץ ולא פחות חשוב זמן.

ובכל זאת האם כדאי לבחור באיש מקצוע שיבצע את העבודה?

רבים לא אוהבים לבצע עבודות כמו התקנת ה-BTI לבדם ועל כן הם מעדיפים שאיש מקצוע יבצע את העבודה. אין בכך כל מניעה ובכל זאת כדאי לבצע מספר פעולות מקדימות בכדי להבטיח שהעבודה תבוצע כראוי. ראשית כדאי לבצע סקר שוק מקיף בכדי להשוות מחירים בין אנשי המקצוע. לא רק זאת אלא שכדאי לקבל המלצות על איש המקצוע בכדי שנדע שהוא יודע לעשות את העבודה בצורה מקצועית.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.